Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Openluchtzwembad Kriekeput!

Weer of geen weer, bij zwembad de Kriekeput kun je altijd zwemmen met je kids!

Zwembad De Kriekeput dat van oudsher in de regio bekend stond als openluchtzwembad waar veel mensen gingen zwemmen met warme zomerdagen.

Sinds 2007 is het zwembad geheel vernieuwd en modern overkapt. Weer of geen weer, er kan vanaf 21 april tot en met 1 oktober iedere dag gezwommen worden!

Bij mooi weer zal de overkapping geopend zijn zodat je lekker van de buitenlucht kunt genieten. Is het weer wat minder aangenaam dan zal de overkapping sluiten.
 
Voor de allerkleinste onder ons is er een kinderbad. Het bad is verdeeld in een 10, 20 en 30 cm. bad.

Het grote bad is voorzien van een bubbelgedeelte, een kleine glijbaan, een eekhoornsproeier en is niet dieper dan 1.40 cm. dus duiken is verboden.

Zeker weten dat jij en je kids van dit zwembad zullen genieten. Na het zwemmen kunt u lekker eten in de snackcorner, een drankje nuttigen op het zonnig terras of dineren in de Eeterij.

Klik op de roze button voor meer info!

Zwembad De Kriekeput

Schaijkseweg 3A

5373 KL Herpen

Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Kriekeput

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Ijzeren Vrouw!

Super leuk stadspark waar je heerlijk kunt chillen

Kerststal in de Sint Jan!

Ook dit jaar kun je met het hele gezin de prachtige kerststal in de Sint Jan in Den Bosch bezoeken!

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

Bossche Broek

Heerlijk wandelen door een stukje ongerepte natuur vlakbij Den Bosch centrum!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

IJSBELLEN BLAZEN!

Brrr wat is het koud buiten! Maar dat vinden we helemaal niet erg want als het vriest kun je de mooiste kunstwerken maken. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze gave ijsbellen?

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Sneeuwvrije uitjes met kinderen in en om Den Bosch

Zoek je sneeuwvrije uitjes met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed. Leuk… maar ook even schakelen. Gelukkig zijn er in en om Den Bosch genoeg sneeuwvrije uitjes waar je met kinderen terechtkunt, ook als buiten alles wit is. Van binnenactiviteiten tot warme, overdekte plekken: dit zijn fijne ideeën voor een geslaagde sneeuwdag.

Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant

Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief